backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

60’lık Emine teyze, popüler damat adayına talip oldu

Zuhal Topal'ın izdivaç programına çıkan ve yüzünü göstermeyen 60 yaşındaki Emine Hanım, popüler damat adayı 55 yaşındaki Demir Bey'e talip oldu.

60’lık Emine teyze, popüler damat adayına talip oldu
07 Haziran 2017 Çarşamba, 00:21

Zuhal Topal'ın izdivaç programındaki popüler damat adaylarından 55 yaşındaki Demir Bey'e günlerdir çiçek gönderen talibi Emine Hanım sonunda ortaya çıktı.

“YAVRUM“ DEYİP POT KIRDI

Yayına yüzünün görünmemesi için arkası dönük olarak çıkan Emine Hanım, Demir Bey'in ilk sorusu karşısında büyük bir pot kırdı. Demir Bey, size bir şey sorabilir miyim deyince Emine Hanım küçüklerine hitap ettiği gibi, “Sor yavrum“ diyerek karşılık verdi. Kırılan pot karşısında Zuhal Topal dahil stüdyodakiler gülmemek için kendilerini zor tuttu.

60 YAŞINDA

Emine Hanım'ın 60 yaşında olduğunu söylemesi de stüdyo da ayrı bir şaşkınlığa yol açtı. İlk sevgilisine benzettiği için Demir Bey'e talip olduğunu söyleyen Emine Hanım, Demir Bey tarafından reddedildi. Öte yandan Demir Bey, cesaretinden dolayı Emine Hanım'ı tebrik etti.