backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Acun resti çekti: Gözünün yaşına bakmam

Survivor'da konsey gecesi Sabriye ve Serhat'ın arasındaki sözlü tartışmalara Acun Ilıcalı çok sert çıktı. Ilıcalı, “Sabriye'ye bir daha olursa ağır yaptırım olacak“ dedi.

Acun resti çekti: Gözünün yaşına bakmam
03 Nisan 2017 Pazartesi, 22:16

Survivor'da ünlülerin eleme gecesinde Serhat ve Sabriye arasında büyük bir gerginlik yaşandı. Sabriye, Serhat'a küfür edip “Tekmeyi basarım“ dedi. Bu sözleri Acun Ilıcalı'yı çok kızdırdı. Ilıcalı, “Müsamaha gösterdik diye bazı şeylere tolerans göstermeyiz“ dedi ve Sabriye'den bir daha böyle bir şey yaşanmaması için söz aldı.

ACUN ILICALI: BU KADARI FAZLA

Konsey alanında Serhat Akın ile gerginlik yaşayan Sabriye'ye, Acun Ilıcalı oyun alanında uyarıda bulundu: “Bazı sözlerin kullanılmasına hiçbir şekilde müsamaha göstermiyorum. Sabriye'nin yaptığı kabul edilebilir değil. Bazı şeylere bir yere kadar tolerans gösterdik ama bu kadarı fazla bunu kabul etmiyoruz.“

SABRİYE ÖZÜR DİLEDİ

Sabriye, Acun Ilıcalı'nın kendisini uyarmasının ardından hem Serhat'tan hem de Türk halkından özür diledi ve “Bir daha yaşanmayacak“ dedi.