backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Arda dalga geçiyordu ama Cansel bombayı patlattı: İlişkimiz ciddiydi

Cansel Çördük'le özel yazışmaları ortaya çıkan Arda Turan, kendini “Ben günde bin 500 kişi ile konuşuyorum“ diyerek savunmuştu. Cansel'in ise milli futbolcuyu zor durumda bırakacak bir cevapla karşılık verdi: Çok ciddi bir ilişkimiz vardı.

Arda dalga geçiyordu ama Cansel bombayı patlattı: İlişkimiz ciddiydi
12 Mayıs 2017 Cuma, 17:54

'Kısmetse Olur' programı ile tanınan Cansel Çördük'ün Instagram'ı çalınınca, milli futbolcu Arda Turan ile yazışmaları ortaya çıkmıştı. Arda “ben günde bin 500 kişiyle yazışıyorum“ deyince, Çördük, “ciddi bir ilişki yaşadığı biriyle böyle dalga geçenlere de bir yorum yapmayacağım diye bombayı patlattı.

ARDA İLE CANSEL CİDDİ İLİŞKİ YAŞAMIŞLAR

Instagram hesabını geri aldığını söyleyen Cansel Çördük, “İnternetten bulduğu ultrason fotoğraflarını ve özel mesajlarımı yayınlayarak adıma paylaşım yapan, beni ve karşıdaki kişileri kötü duruma sokmaya çalışan kişi ile ilgili hukuki işlemlere başlayacağız.“ dedi. Arda Turan'a da “Ciddi bir ilişki yaşayanların böyle konuşmasına yorum yapmayacağım“ diyerek bomba bir cevap verdi.

İşte Cansel'in o paylaşımı:
““