backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Baba olan Tarkan’ın bebeğinin ilk fotoğrafı ortaya çıktı!

Tarkan, doğum sancıları başlayan eşi Pınar Tevetoğlu'nu apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Baba olan Tarkan'ın bebeğinin ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

Baba olan Tarkan’ın bebeğinin ilk fotoğrafı ortaya çıktı!
13 Temmuz 2018 Cuma, 23:43

Tarkan, doğum sancıları başlayan eşi Pınar Tevetoğlu'nu apar topar hastaneye kaldırdı. Almanya'daki Moers Bethanien Krankenhaus Hastanesi'nde gözetim altında tutulan Pınar Tevetoğlu bebeğini dünyaya getirdi. Baba olan Tarkan'ın bebeğinin ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

BİR AN OLSUN YANINDAN AYRILMIYOR

Megastar Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu'nu başından bir an olsun ayrılmazken, çiftin aile bireyleri ve yakın dostları hastanenin yolunu tuttu.

BÜTÜN İŞLERİNİ KIZINA GÖRE AYARLAMIŞTI

Hamile eşini bir an olsun yalnız bırakmak istemeyen Tarkan, bütün konserlerini yeni doğacak olan kızına göre ayarlamasıyla gündeme gelmişti.

“TARİFİ OLMAYAN DUYGULAR İÇİNDEYİZ“

Sosyal medya hesabından yeni doğan kızının fotoğrafınını paylaşan Megastar Tarkan, Kızımız “Liya“ dünyaya geldi. Güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çoook güzel duygular içindeyiz...“ yorumunda bulundu.

İşte Tarkan'ın bebeğinin ilk fotoğrafı

Baba olan Tarkan’ın bebeğinin ilk fotoğrafı ortaya çıktı!