backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: Antrenörlük zor iş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Antrenörlük zor bir iş ve zaman harcanacak bir iş. İnsanların ailesinden daha çok işine konsantre olduğu bir iş.“ ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: Antrenörlük zor iş
11 Ocak 2019 Cuma, 15:47
Beşiktaş Kulübü Başkanı ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, Antalya Belek'te düzenlenen Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri'nde bir konuşma yaptı. Yakın zamanda hayatını kaybeden ve Beşiktaş'ta önemli kupalarda imzası bulunan Metin Türel hakkında konuşan Orman, “Fotoğrafları görürken Dursun Bey'e de söyledim. Bir fotoğrafta babamla yan yanaydı. Müthiş derecede espritüel bir insandı. Allah rahmet eylesin. Böyle bir ismin evlatları olmanın keyfi de var. Futbol ailesi eski ve herkes uzun zamandır birbirini tanıyor. Ben de çocukluğumdan beri bu ailenin içinde olduğum için tanıyorum herkesi. Antrenörlük zor bir iş ve zaman harcanacak bir iş. İnsanların ailesinden daha çok işine konsantre olduğu bir iş. Hiç şüphesiz zorlukların yanında keyifli olan tarafları da var. Temelinde bir ham madde yok, makine yok. Tek ham madde insan.“ dedi.