backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Canlı yayında Hanife’ye ilan-ı aşk: Seni istiyorum

İzdivaç programına hasta yatağından kalkıp gelen Hanife, Serkan'a “Sevdiğini hissettirmelisin“ deyince, Serkan da “Seni istiyorum“ diyerek aşkını ilan etti.

Canlı yayında Hanife’ye ilan-ı aşk: Seni istiyorum
07 Haziran 2017 Çarşamba, 11:21

Zuhal Topal, geçtiğimiz gün; “Hanife'nin hasta olduğunu ve bir mesajının olduğunu“ söyleyerek, ekibinden Hanife'den gelen videoyu yayınlamalarını istemişti.

HANİFE YENİDEN CANLI YAYINDA

Mesajında; “Bugün yokum; çünkü hayal kırıklığına uğradım. Birçok insanı karşıma alarak, oraya geldim. Serkan, kendini affettirecek gibi davranmıyor. Arkadaşlarıyla hayatına devam ediyor. Üzülüyorum, iki gündür uykusuzum. Serkan'ın, ne istediğini bilmediğini düşünüyorum“ diyen Hanife, dün yeniden canlı yayındaydı.

“EHH BE MÜBAREK İFTARA GİTTİM“

Strese bağlı rahatsızlandığını ve sağlık durumunun daha iyi olduğunu söyleyen Hanife'ye Serkan; “Geçmiş olsun. Tripkolik Hanife… Ehh be mübarek, iftara gittim. Senin gibi bir insan buna kızıyor, trip yapıyor“ dedi.

SONUNDA İTİRAF ETTİ

Önce bu konuda konuşmak istemediğini söyleyen Hanife, sonra neye kızdığını itiraf etti. “Ben geçenlerde Serkan'ın, locaya doğru baktığını ve bir bayanın da Serkan'a bakışlarını gördüm. O bayanın da iftara gidenlerden biri olduğunu görünce sinirlendim“ diyen Hanife'ye kesinlikle yanlış anladığını söyleyen Serkan; “Madem beni istemiyorsun, neden kıskanıyorsun?“ diye sordu.

“SEVDİĞİNİ HİSSETTİRMELİSİN“

Benim ne istediğim belli diyen Serkan'a, Hanife; “Eksiksin, sevgini gösteremiyorsun. Söylemekten çok beni sevdiğini hissettirmelisin, hissedemiyorum. Sen bana aşık mısın? Biz neden buradayız?“ dedi.

“SENİ İSTEMİYORUM DEDİĞİN HALDE...“

İkimiz de istediğimiz için buradayız diyen Serkan; “Duygularımı burada açıklamamla mı tatmin olacaksın? Görmüyor musun; seni istemiyorum dediğin halde seni bırakıp, gitmiyorum. Buradayım, karşındayım“ dedi.

“SENİ İSTİYORUM“

“Beni kaybetmekten korkuyor musun?“ diyen Hanife, Serkan'dan direkt; “Evet“ cevabını aldı. Serkan; “Ben neden vazgeçmiyorum? Seni istiyorum, istemesem çoktan vazgeçerdim. Bizim sonumuzu görüyorum; ama hayallerimi yüz yüzeyken anlatmak istiyorum“ diyerek, Zuhal Topal'dan dışarı çıkıp konuşmak için izin istedi.

Serkan ve Hanife'nin bir araya gelmeleri heyecanla bekleniyor.