backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Çarpışma’da beklenmeyen veda! Cansız, gözünü kırpmadan öldürdü

Sevilen dizi Çarpışma, sürpriz bir vedaya sahne oldu. Son bölümde Kadir'i yakalayan Cansız onunla yüz yüze gelirken, gözleri önünde annesini öldürdü.

Çarpışma’da beklenmeyen veda! Cansız, gözünü kırpmadan öldürdü
10 Mayıs 2019 Cuma, 11:12

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma, 9 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelen 21. son bölümüyle nefesleri kesti. Sevilerek izlenen dizide beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Çarpışma son bölümde Kadir'in annesi Asiye rolündeki Şebnem Sönmez diziye veda etti.

CANSIZ ASİYE'Yİ ÖLDÜRDÜ, ZEYNEP'İ KAÇIRDI

Kadir'i yakalayan Cansız onunla yüz yüze geliyor. Cansız, Kadir'in bütün geçekleri öğrendiğini öğreniyor. Baba oğul bütün kartlarını açık oynuyor. Cansız, Kadir'e 'Senin adın Yusuf. Bu ismi sana ben verdim' dedi. Kadir, Cansız'ı yakaladığını zannettiğinde büyük bir şok yaşıyor. Annesini Cansız'ın elinde olduğunu görüyor. Kadir, Asiye'yi kurtarmak için Cansız'ın gitmesine izin veriyor. Ancak Cansız, Kadir'in gözleri önünde annesini öldürüyor.

Çarpışma’da Sürpriz Veda! Cansız, Kadir’in Gözleri Önünde Annesini Öldürdü

ZEYNEP DUYDUKLARI KARŞISINDA DEHŞETE DÜŞÜYOR

Cansız kendini Kadir'den korumak amaçlı Zeynep'i yanında bulunduruyor. Cansız arabaya bindiğinde Zeynep'e Asiye'nin öldüğünü söylüyor. Zeynep duydukları karşısında büyük bir dehşete düşüyor.

Çarpışma’da Sürpriz Veda! Cansız, Kadir’in Gözleri Önünde Annesini Öldürdü