backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Demet Şener ile Cenk Küpeli çiftinden aşk dolu tatil!

Eski basketbolcu Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlayan Demet Şener, Kapadokya tatilinin romantik anlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Demet Şener ile Cenk Küpeli çiftinden aşk dolu tatil!
10 Nisan 2019 Çarşamba, 00:13

Yakın zaman önce Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlayan Demet Şener, sevgilisiyle Kapadokya'da romantik bir tatil yapıyor. Demet Şener tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Cenk Küpeli ise sevgilisinin paylaşımına romantik bir yorum yaptı.

Demet Şener ile Cenk Küpeli Çiftinden Romantik Tatil!

“SENİNLE DEVAM ETMEK İSTİYORUM“

İbrahim Kutluay'la sıkıntılı bir boşanma süreci geçiren manken Demet Şener, eski basketbolcu Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başladı. Aşklarıyla magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti, Kapadokya tatiline çıktı. Demet Şener, sevgilisiyle çekilen fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Şener paylaşımına, “En çok gitmek istediğim yerde“ notunu ekledi. Cenk Küpeli ise paylaşıma romantik bir yorum yazdı. Küpeli'nin “Kendimle başladığım yolda, seninle devam etmek istiyorum; gel“ yorumu dikkat çekti.

Demet Şener ile Cenk Küpeli Çiftinden Romantik Tatil!