backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Eda Taşpınar, dondurucu soğukta mayo giydi!

Giyim tarzıyla birçok kadının ilgiyle takip ettiği ikoncan Eda Taşpınar, sosyal medya hesabından paylaştığı karların üzerindeki mayolu fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı.

Eda Taşpınar, dondurucu soğukta mayo giydi!
08 Mart 2019 Cuma, 17:29

İkoncan Eda Taşpınar, dondurucu soğukta giydiği siyah mayosuyla göz kamaştırdı.

“O SOĞUKTA İNSAN DONAR“

Sosyal medya üzerinden mayolu fotoğrafını paylaşan Eda Taşpınar, kendine hayran bıraktı. Taşpınar'ın fotoğrafına takipçileri de sessiz kalmadı. Taşpınar'ın fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, “O soğukta insan donar siz mayo ile geziyorsunuz.“ yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “Umarım üzerinizdeki kürk gerçek değildir.“ yorumunu yaptı.

Eda Taşpınar, Dondurucu Soğukta Mayo Giydi!

“FİZİĞİNİZ ÇOK GÜZEL“

Instagram hesabından kırmızı elbisesiyle spor hareketi yapan Eda Taşpınar, takipçilerini kendine hayran bırakmıştı. Taşpınar'ın bir takipçisi fotoğrafa, “Ben eşofmanla yapamıyorum o hareketi kadın elbiseyle yapmış.“ yorumunu yapmıştı. Başka bir takipçisi ise, “Eda hanımspor yapmanın meyvelerini topluyorsunuz fiziğiniz çok güzel.“ yorumunu yapmıştı.

Eda Taşpınar, Dondurucu Soğukta Mayo Giydi!