backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Erol Köse, Ebru’nun başını yakan çıplak fotoğrafı sansürsüz paylaştı

Yapımcı Erol Köse, Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafı kendi Instagram'da sansürsüz şekilde paylaştı. Altına da çok ağır yorum yapan Köse payalaşımı kaldırdı.

Erol Köse, Ebru’nun başını yakan çıplak fotoğrafı sansürsüz paylaştı
22 Nisan 2017 Cumartesi, 15:06

Ünlü manken Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf magazin gündemine bomba gibi düştü. Yapımcı Erol Köse, bu çıplak fotoğrafı paylaşıp altına çok ağır yorum yaptı.

EROL KÖSE PAYLAŞIMINI ANINDA SİLDİ

Erol Köse, Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen bu paylaşımı yapmasının ardından anında kaldırdı.

İşte Erol Köse'nin o yorumu:

Ebru Şallı, şalsız mı yakalandı! Yanlışlıkla bu çıplak fotosunu birine dm atayım derken Insta Story'ye koydu , sosyal medya yıkıldı ama Ebru yok ben o değilim dedi , Instagram'ındaki diğer pozlardaki telefon kılıfı ile aynı olduğu saptandı vs özetle deliller şuan aleyhine... Bakalım neler olacak? Defalarca doğum yapan bir kadına göre gayet fit bir hanım, bence üzülmesin. Topless güneşlendi paparaziler çekti varsaysın ki bence üzülmedi... bBir teorim var; kendisi gündem için de yapmış olabilir. Olur mu olur itirazı olan sütyen mühürlü mü ona baksın, sonuç değişmez atı alan Instagramı geçti.

İşte Erol Köse'nin o paylaşımı:

Erol Köse, Ebru’nun başını yakan çıplak fotoğrafı sansürsüz paylaştı