backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Eski eşini dövdüğü iddia edilen Kaan Tangöze sessizliğini bozdu!

Seçkin Piriler, eski eşi Kaan Tangöze'nin kendisine çocuklarının önünde şiddet uyguladığını söyleyerek karakola başvurmuştu. Olay sonrası suskunluğunu koruyan Tangöze, açıklamada bulundu.

Eski eşini dövdüğü iddia edilen Kaan Tangöze sessizliğini bozdu!
08 Mayıs 2019 Çarşamba, 22:27

Eski eşi Seçtin Piriler'e şiddet uyguladığı iddia edilen Duman grubunun solisti Kaan Tangöze sessizliğini bozdu.

HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Dün akşam Etiler'deki Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne gelerek iki çocuğunun babası Kaan Tangöze'den şikayetçi olan Seçkin Piriler, verdiği ifadenin ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Kağıthane Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Saatler süren ifadesinden sonra sağlık kontrolü için karakoldan çıkan manken, gazetecilere görüntü vermemek için büyük uğraş verdi.

Eski Eşini Dövdüğü İddia Edilen Kaan Tangöze Sessizliğini Bozdu!

“AKIL ALMAZ İFTİRA“

Yaşanan bu olayın ardından Kaan Tangöze, cephesinden açıklama geldi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Dün akşamdan itibaren basın ve sosyal medyada eski eşimi darp ettiğime dair çıkan haberlerin hiçbiri gerçeği doğru yansıtmamaktadır. Bu karalama ve akıl almaz iftira karşısında, ben de kendisi hakkında hukuki süreci başlatmış bulunuyorum. Detaylı bilgilendirme avukatım tarafından kamuoyu ile paylaşılacaktır“

Eski Eşini Dövdüğü İddia Edilen Kaan Tangöze Sessizliğini Bozdu!