backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Ezgi Mola, ateş püskürdü: Sülalesiyle yok olsun!

Güzel oyuncu Ezgi Mola, Ankara Yenimahalle'de köpeklere zehirli et vererek öldüren şahıslara sosyal medya hesabından ateş püskürerek, “Bunu yapan yaşamayı hak etmiyor, sülalesiyle birlikte yok olsun.“ dedi.

Ezgi Mola, ateş püskürdü: Sülalesiyle yok olsun!
10 Nisan 2019 Çarşamba, 20:04

Ankara Yenimahalle'de köpeklere zehirli et vererek öldüren şahıslar Ezgi Mola'yı çileden çıkardı. Mola, o kişilerin yaşamaya hakkı olmadığını, sülalesiyle birlikte yok olması gerektiğini söyledi.

ÜÇ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Ankara'da Yeni Mahalle'ye bağlı Turgut Özal Mahallesi'nde bir parkta yaşayan sokak köpekleri zehirlenerek öldürüldü. Bölgede farklı noktalarda, 13 köpeğin cansız bedeni bulunurken, yaklaşık yedi köpeğin kaybolduğu ve altı köpeğin de tedavi altına alındığı öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturmada üç kişi gözaltına alındı.

Ezgi Mola Sosyal Medya Hesabından Ateş Püskürdü: Sülalesiyle Birlikte Yok Olsun!

“SÜLALESİYLE BİRLİKTE YOK OLSUN“

Haberi sosyal medyadan okuyan Ezgi Mola, bugün hayvanlara zulmedenlerin yarın insanlara zulmedeceğini belirterek“Bunu yapan yaşamayı hak etmiyor, sülalesiyle birlikte yok olsun. Varlığını bile hissetmek istemiyorum bu dünyada!“ ifadelerini kullandı.

Ezgi Mola Sosyal Medya Hesabından Ateş Püskürdü: Sülalesiyle Birlikte Yok Olsun!