backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Fahriye’nin fotoğrafını beğenen Özcan’dan bilindik savunma!

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, yanlışlıkla Fahriye Evcen'in fotoğrafını beğendi iddialarına, “Fotoğrafı 6 yaşındaki bir çocuğumuz oyun oynarken beğenmiş“ dedi.

Fahriye’nin fotoğrafını beğenen Özcan’dan bilindik savunma!
22 Nisan 2017 Cumartesi, 13:09

Özcan Deniz Instagram hesabından Fahriye Evcen'in fotoğrafını beğenince olanlar oldu. Herkes “Burak Özçivit çok kıskanacak“ yorumunda bulundu. Ancak Özcan Deniz bu iddiaları yalanlayarak telefonu 6 yaşındaki bir çocuğa oynasın diye verdiğini, çocuğun telefonla oynarken fotoğrafı yanlışlıkla beğendiğini söyleyerek iddiaları yalanladı.

“SON DAKİKA“ FOTOĞRAFIYLA AÇIKLAMA YAPTI

Özcan Deniz, Fahriye Evcen'in fotoğrafını beğenmesine ilişkin açıklamayı Instagram hesabından “Son Dakika“ fotoğrafıyla paylaştı. Fotoğrafın altına uzunca bir açıklama yaptı.

Özcan Deniz'in o açıklaması:
Şuan hayatımın en verimli, mutlu ve huzurlu dönemini yaşadığımı bilin isterim... Şimdi neden bunları yazıyorum? Çünkü 25 yıla yakın kariyerimde hala şuursuz bir insanmışım gibi davranıyorsunuz. Sanki ben defalarca içip içip ne konustuğunu bilmeyen, kafası hep güzel takılan, bu kariyeri tesadüfi elde etmişim gibi... Normalde bu konuda da konuşmazdım ama bu sefer durum farklı. Birkaç aya evlenme planı yapan bir çift var karşımızda ve kimsenin özel hayatını sıkıntıya sokmak istemem... Baktım ki siz benim bunu şuursuzca yapmış olabileceğimi düşünüyorsunuz bir açıklama yapmak istedim. İnşallah önüne geçebilirim! Bilirsiniz ki çocuklar telefonlarla oynamayı cok sever ve bilirsiniz ki ünlülerin fanları birçok ünlüyü aynı anda takip ettikleri için her ünlünün Instagram keşfet bölümünde hiç ilgisi olmayan diğer ünlüler görünür. İşte böyle kaza sonucu oluşmuş bir olaydır bu beğenme hadisesi. 6 yaşındaki çocuğumuzun oyun oynasın diye eline verdiğim telefonumun, küçük kızımızın sevdiği kişileri görüp beğenme yapması olayı. Zaten annesi de panik yapıp o beğeniyi hemen geri almış. Yani evlilik hazırlığı yapan bir çifte bu saygısızlığı yapacak kadar kendime düşman şuursuz biri değilim.

Özcan Deniz'in o paylaşımı:

Fahriye’nin fotoğrafını beğenen Özcan’dan bilindik savunma!