backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Final yapan dizinin oyuncuları eylem yapıyor: Paramızı isteriz

13 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırılan 'Dayan Yüreğim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları yapım şirketinin önünde toplanarak haklarını istedi.

Final yapan dizinin oyuncuları eylem yapıyor: Paramızı isteriz
07 Haziran 2017 Çarşamba, 15:13

Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz, Bengi Öztürk ve Berk Atan'ın paylaştığı 'Dayan Yüreğim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları yapım şirketinin Levent'teki ofisinin önüne geldi, haklarını istiyor.

ALKIŞLARLA PROTESTO ETTİLER

Alacaklarını tahsil edemeyen ve muhatap bulamayan Dayan Yüreğim dizisinin set ekibi ve oyuncuları Endemol Shine Türkiye'yi alkışlarla protesto etti.

13 BÖLÜM SONRA YAYINDAN KALDIRILMIŞTI

Fox TV'de 13 bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılan dizinin oyuncuları ve set ekibi bugün saat 13.00'te Endemol Shine'ın Levent'teki binasına gidip haklarını arayacaklarını açıklamıştı.

ECE USLU ALDI DİĞERLERİ ALMADI

Dizi ekibinden sadece Ece Uslu'nun ödeme aldığı, diğer oyuncuların çalışmalarının karşılığını tahsil edemediği ileri sürülmüştü.