backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren çiftten, iki müjdeli haber birden geldi

Türk sinemasının usta aktörü Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın, baba olmaya hazırlandığı öğrenildi. Eşi 4 aylık hamile olan Ali Sunal'ın kız bebek beklediği öğrenildi.

Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren çiftten, iki müjdeli haber birden geldi
08 Mart 2019 Cuma, 10:51

Sevilen program Güldür Güldür Show'un sunucusu Ali Sunal'ın baba olma heyecanı yaşadığı öğrenildi. Ali Sunal, geçen Mart ayında avukat sevgilisi Nazlı Kurbanzade ile Swissotel'de nikah masasına oturmuştu.

“OLSA GÜZEL OLURDU“

Mutlu aile hayatıyla dikkat çeken ünlü oyuncu geçen mayıs ayında görüntülendiği bir AVM'de “Baba olmak istiyor musunuz?“ sorusuna “Şu anda öyle bir şey yok. Ama olsa ne güzel olur“ diye cevap vermişti.

Ünlü Sunucu Ali Sunal, Baba Olmaya Hazırlanıyor

BABA OLMAYA HAZIRLANIYOR

Baba olmayı çok isteyen 41 yaşındaki Sunal cephesinden beklenen haber geldi. Bu yıl Show TV'de ekrana gelen fenomen komedi programı Güldür Güldür Show'un 6. sezonuna başlayan Ali Sunal'ın baba olmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Ünlü Sunucu Ali Sunal, Baba Olmaya Hazırlanıyor

KIZI OLACAK

Eşi Nazlı Kurbanzade 4 aylık hamile olan Sunal'ın çok heyecanlı olduğu konuşuluyor. Ünlü oyuncunun bebeğin cinsiyetinin ise kız olduğu öğrenildi.