backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Güldür Güldür yine bombayı patlattı! Medyadaki sansüre gönderme yaptı

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür programının 196'ncı bölümde yayımlanan “Ne haber“ skecinde, oyuncu Ali Sunal haber sunumunu yaparken siyasi haberler kısmına sansür uygulayarak, haber kanallarına gönderme yaptı.

Güldür Güldür yine bombayı patlattı! Medyadaki sansüre gönderme yaptı
07 Mayıs 2019 Salı, 23:30

Güldür Güldür'ün 196'ncı bölümde yayımlanan “Ne haber“skecinde, oyuncu Ali Sunal haber sunumunu yaparken siyasi haberler kısmına sansür uygulayarak, haber kanallarına gönderme yaptı.

Güldür Güldür Yine Bombayı Patlattı! Bu Sefer Medyadaki Sansüre Gönderme Yaptı!

“MEDYANIN RESMİNİ ÇİZMİŞSİNİZ“

Güldür Güldür Show yerel seçimler öncesinde de medyayı bir skecinde konu etmiş ve bazı medya kuruluşlarının hedefi olmuştu. Sosyal medya kullanıcıları da medyanın eleştirildiği bölüme birçok yorum yapmıştı. Bir sosyal medya kullanıcısı, Güldür Güldür'ün en son bölümüne yorum yaparak, “Skeçte geçenlerin büyük bir kısmı doğru.“ ifadelerini kullandı.Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Gerçekten medyanın resmini çizmişsiniz skeçte bravo.“ yorumunu yaptı.