backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Gülşen’in kalbine indiren telefon: Ablanız ölmüş!

Şarkıcı Gülşen, ablasının öldüğü yönündeki yalan haberi teyit etmek için kendisini arayanlara sosyal medya hesabından sitem etti.

Gülşen’in kalbine indiren telefon: Ablanız ölmüş!
10 Nisan 2019 Çarşamba, 15:23

Ünlü şarkıcı Gülşen, ablasının öldüğü yönündeki haberleri teyit etmek için kendisini arayanlara sosyal medya hesabı Instagram'dan “Benim kalpten ölümüme sebep olacaktı“ diyerek tepki gösterdi.

Gülşen, kendisini çok üzen bir olayla ilgili Instagram'dan paylaşımda bulundu. Gülşen, kendisini arayan ve ablasının öldüğü yönündeki haberlerin doğru olup olmadığını soran gazetecilere sitemde bulundu.

“KALPTEN ÖLÜMÜME SEBEP OLACAKLARDI“

Yaptığı paylaşımda ablasıyla çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Gülşen bu kareye şunları yazdı: “Yanlış bir duyum alıp ablası ölmüş diye arayan gazeteci arkadaşlar benim kalpten ölümüme sebep olacaktı. O kadar kötüyüm ki hala… Çok şükür yine de.“

Yanlış Bir Ölüm Haberi Alan Gülşen Yıkıldı: Kalpten Gidecektim

ABLASI VE ABİSİ VAR

29 Mayıs 1976 tarihinde İstanbul'un Fatih ilçesinde dünyaya gelen Gülşen, 3 çocuklu bir ailenin en küçük kızıdır. Gülşen'in bir abisi bir de ablası var.