backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Hakan, annesi intihar girişiminde bulunan eski aşkını unutmadı

Geçtiğimiz günlerde annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihara kalkışmasıyla yıkılan Hadise'ye bir destek de eski sevgilisi Hakan Sabancı'dan geldi.

Hakan, annesi intihar girişiminde bulunan eski aşkını unutmadı
12 Ağustos 2018 Pazar, 16:11

Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz geçen ay intihara teşebbüs etmişti. Zor günler geçiren Hadise, 2016'da aşk yaşadığı Hakan Sabancı'dan bir telefon mesajı aldı.

“HER ZAMAN YANINDAYIM“

Hakan Sabancı'nın Hadise'ye şöyle yazdığı iddia ediliyor: “Sen güçlü bir kadınsın. Bunun da üstesinden geleceksin. Her zaman yanındayım.“

“KONUŞMAYACAĞIM, KESİN KARARIM“

Geçtiğimiz gün Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen Hadise, annesiyle ilgili sorular üzerine konuşmama kararı aldığını söyledi. Hadise, “Annenizin şu an sağlık durumu nasıl? Belçika'ya götüreceğiniz doğru mu?“ soruları üzerine, “Konuşmayacağım. Kesin kararım“ dedi.

Hakan, annesi intihar girişiminde bulunan eski aşkını unutmadı

“ÖLÜRÜM SANA“

Ömer-Arzu Sabancı'nın oğlu Hakan Sabancı'nın 26'ncı doğum günü partisine katılan Hadise gecede DJ'lik yapıp Tarkan'ın 'Ölürüm Sana' şarkısını çalmıştı.