backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Hakan Sabancı, gönlünü sosyetik güzele kaptırdı!

Adı sık sık aşk dedikodularına karışan ünlü iş adamı Hakan Sabancı, gönlünü Şeyma Subaşı'nın yakın arkadaşı Dila Tarkan'a kaptırdı.

Hakan Sabancı, gönlünü sosyetik güzele kaptırdı!
09 Nisan 2019 Salı, 16:58

Sık sık ismi farklı insanlarla anılan çapkın iş adamı Hakan Sabancı, şimdi de gönlünü Şeyma Subaşı'nın yakın arkadaşı Dila Tarkan'a kaptırdı.

NEW YORK'TA BULUŞTULAR

İddialara göre Sabancı ailesinin veliahtlarından Hakan Sabancı, Şeyma Subaşı'nın en yakın arkadaşlarından Dila Tarkan ile birlikte. Dila Tarkan, kardeşi ve Şeyma Subaşı ile New York'a giderken, orada dinlenmeye çekilen Sabancı ile bir araya geldi. Sabancı ve Tarkan, birlikte keyifli zaman geçiriyor. Çifte Şeyma Subaşı da eşlik ediyor.

Hakan Sabancı, Gönlünü Şeyma Subaşı’nın Yakın Arkadaşına Kaptırdı

AYNI KARE ELE VERDİ

Birliktelik aynı kareyi sosyal medyadan paylaşınca ortaya çıktı. New York'taki The Vessel adlı yapıyı ziyarete giden Tarkan ve Sabancı, aynı saatte aynı mekanda yer aldıklarını da bir nevi hayranlarıyla paylaşmış oldu. Uzun süredir yalnız olduğu konuşulan Sabancı'nın nişanlısından ayrılan Dila Tarkan ile evlilik yolunda ilerleyeceği de yine konuşulanlar arasında...

Hakan Sabancı, Gönlünü Şeyma Subaşı’nın Yakın Arkadaşına Kaptırdı