backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

İşte Vatan Şaşmaz’ın son isteği

Eski sevgilisi tarafından otel odasında öldürülen Vatan Şaşmaz, son röportajında “Beni emekli olunca stüdyonun bir kenarına koysunlar. Dondurulmak istiyorum“ demişti.

İşte Vatan Şaşmaz’ın son isteği
28 Ağustos 2017 Pazartesi, 10:26

Sunucu Vatan Şaşmaz, hayatını kaybetmeden önce son olarak perşembe akşamı Emre Saygı'nın hazırladığı interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin canlı yayınına konuk olmuştu.

MERAK EDİLENLERİ YANITLAMIŞTI

43 yaşındaki sunucunun evinde gerçekleşen 'Hadi Be' canlı yayınında, ünlü sunucu özel hayatından ve temmuz ayında nikah masasına oturduğu Yasemin Adalı ile olan ikinci evliliğine kadar birçok konu hakkında kendisine yöneltilen soruları yanıtlamıştı.

İşte Vatan Şaşmaz'ın açıklamalarından satırbaşları;

Ben hiperaktif adamım yerimde duramıyorum. Arkadaşlarım balık tutuyorlar ben sıkılıyorum. Suya girmem, balıkla boğuşmam lazım. Hiperaktifliğim biterse ben biterim. Aslında ağır yaşarsan daha çok yaşarsın. 'Hızlı koşan atın' diye bir söz vardır.

“ZEKİ MÜREN HASTASIYIM“

Çok koyu Zeki Müren hastasıyım. Musikiyi başından beri takip ediyorum Zeki Müren'i de çok seviyorum. Yeni nesilden de Umut Akyürek'i beğeniyorum.

“BEN ASLINDA VAMPİRİM“

Ben çok değiştim. 'Hiç değişmiyorsun' diyorlar. Benim yaşım 42 değil, 420 çünkü ben bir vampirim diye takılıyorum. İsviçre'de bir iğne varmış 250 bin dolarlık genleri gençleştiriyor kansere deva oluyormuş. Soruyorlar yapar mısın? diye. Bir 10 yıl bekleyip ucuzlamasını beklerdim. Nazar değdireceksiniz ama bana 'Maşallah' deyin.

“LÜKSÜ SEVİYORUM“

Hesabını bilen bir insanım ama cimri ve tutumlu değilim çok para harcarım. Araba, saat falan severim lüksçüyüm yani. Ama istif ve israf yapmam kesinlikle...

“DONDURULMAK İSTİYORUM“

Yeni projelere başlayacağım ama bayramdan sonra netleşecek. Yapmadığım hava durumu sunuculuğu var onun haricinde her şeyi yaptım. Meteorolog değilim ama sunmak isterim. Beni emekli olunca stüdyonun bir kenarına koysunlar orada... Dondurulmak istiyorum.

“BOHEM YAŞIYORUM“

Ben iki kez iş batırdım. Bir 50 bin dolar ve 50 bin liralık işti. Birisi dergi işiydi. Birde eski kayın biraderimle yemek işine girmiştik. Bir sezon yaptık paramız battı. Bir daha hayatta girmem ticarete. Ev alıyorum onun kirasıyla yaşamayı düşünüyorum. Ben it gibi çalışıp hayvan gibi yiyorum ama parayı çoğaltamıyorum. Biraz daha bohem yaşamayı tercih ediyorum.

“GELECEĞİ ÇOK MERAK EDİYORUM“

49 yaşındaki kanser hastası Çinli bir kadın öldü ve kendini dondurdu, 50 sene sonra falan tedavisi bulununca çözülmeyi istedi. Geleceği merak ettiğim için bunu yapmayı çok isterdim. Bir de ölüyor musun, arafta mısın bilmiyorsun. Ruh çıkmış oluyor. Nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyorum.

“EVDEKİ YARDIMCIMIZ BANA...“

Yardımcımız bana “tavşan kakası gibi adamsınız“ diyor. “Ne kokarsınız ne bulaşırsınız“ dedi. “Ne demek istiyorsun abla?“ dedim “hiç kirletmiyosunuz ama pisliğinizde çıkmıyor“ dedi. Anadolu benzetmesiymiş bu. Bir şey yapılacaksa yaparım ama eşim elleme der genelde...

“EŞİM BENİM HAYATIMI PLANLIYOR“

Evde eşimin bana en çok kızdığı şey hayatımı iyi planlamamam. Benim hayatımı benden çok planlıyor düşünüyor beni. Ben kendimi akışa bıraktım ama o benim için kederleniyor.

“HANIMA BIRAKTIM HER ŞEYİ“

Hayatımdaki en minimum dırdır noktasındayım. Ustalık dönemim bu ikinciye evlendiğim için olayı çözdüm. Dırdırlarım enerjik ve minimal noktada. Gereksiz diyaloglardan kaçınıyorum ve daha az kavga oluyor böyle. Peki hayatımcılık noktasındayım hanımcılık değil ama bu. Hanıma bıraktım her şeyi ve çok mutluyum.

“ALP KIRŞAN'DAN BİLGİ ALDIM“

Yemeyeceğim balığı avlamıyorum. Balığı zıpkınla vurup akşamına yiyorum. Balık için baya para verip olta aldım ve Alp Kırşan'ı aradım. Alp Kırşan Türkiye'nin en iyi balıkçılarından birisidir o atar çeker bende motive oldum ve başlıyorum balık tutmaya...

“OTELCİ OLMAK İSTİYORUM“

Dedem sabuncuydu otellere kullan at sabunlar verirdi ben de otelci olmak isterdim. Turizm işletme mezunuyum. Herhalde bu işi yapmasam 5 veya 7 yıldızlı bir otelin genel müdürüydüm.

“ARDIMDA İZ BIRAKMAK İSTİYORUM“

Halit Kıvanç bana, “ben ustalarımın ve başkalarının çizgilerini izleyerek bir şeyler yaptım ve ardımda kendi çizgimi çizerek devam ediyorum“ dedi bende Halit abinin izinden gidiyorum ve benim ardımdan bir çizgi bırakarak devam etmek istiyorum.