backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Kıvanç Tatlıtuğ, ikinci kez ameliyat masasına yattı

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ikinci kez ameliyat masasına yattı. Basket maçı sonrası ayağını zedeleyen Tatlıtuğ'un durumu şimdi iyi.

Kıvanç Tatlıtuğ, ikinci kez ameliyat masasına yattı
13 Mayıs 2017 Cumartesi, 11:43

Kıvanç Tatlıtuğ, basket maçı sırasında ayağı sakatlanmıştı. Birinci ameliyattan sonra, ikinci kez ameliyat olan Tatlıtuğ'un şimdi durumu daha iyi.

KIVANÇ TATLITUĞ İKİNCİ KEZ AMELİYAT OLDU

Basketbol maçında ters bir hareket sonucu yan çapraz bağlarını koparan Kıvanç Tatlıtuğ, ikinci kez ameliyat masasına yattı. Geçirdiği sakatlık sonrası kıkırdakta zedelenme, ayrıca ayağında güç kaybı oluşması üzerine Amerikan Hastanesi'nde bir operasyon daha geçiren oyuncu, dün taburcu edildi.

“MECBURİ BİR AMELİYATTI“

Tatlıtuğ, hastaneden ayrılırken sağlık durumuyla ilgili şöyle dedi: Mecburi bir ameliyattı ama şimdi çok iyiyim. Zaten yarım saat sürdü. Birkaç gün dinleneceğim. Kimse merak etmesin, yeniden setlerde, işimin başında olacağım. Sadece bir süre fizik tedaviye devam etmem gerekecek, o kadar.