backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Konserine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bu sözlerle karşıladı!

Ünlü müzisyen Fazıl Say'ın “Truva Sonatı“ davetine cevap veren Recep Tayyip Erdoğan, konsere eşi Emine Erdoğan ile birlikte katıldı. Fazıl Say, Erdoğan'a katılımı nedeniyle teşekkür etti.

Konserine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bu sözlerle karşıladı!
18 Ocak 2019 Cuma, 21:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fazıl Say'ın davetiyle “Truva Sonatı“ konserine eşi Emine Erdoğan ile beraber katıldı. Say, Erdoğan'a katılımı nedeniyle teşekkür etti.

PROGRAM UYARSA GELEBİLİRİM DEMİŞTİ

Fazıl Say'ın Ankara'da gerçekleşen 'Truva Sonatı' konserine sanat dünyası kadar siyaset dünyasından katılımlar da dikkat çekti. Say, geçtiğimiz günlerde Erdoğan'ı konserine davet etmiş Erdoğan ise “program uyarsa gelebilirim“ mesajı vermişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan bu akşam konsere katıldı.

Konserine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bu sözlerle karşıladı!

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Konsere Erdoğan'ın katılımı nedeniyle konserin yapılacağı salon içi ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Davetliler de yüksek güvenlikten geçirilerek içeri alındı.