backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Şeyma Şubaşı’ndan duygusal paylaşım: Ağlamamak için kendimi zor tuttum

Acun Ilıcalı ile olan evliliğini bitiren Şeyma Subaşı bu ayrılıktan sadece birkaç ay sonra kitap yazacağını açıklamış ve dikkatleri üzerine çekmişti.Şeyma Subaşı, son paylaşımında yeni kitabından ilk kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.

Şeyma Şubaşı’ndan duygusal paylaşım: Ağlamamak için kendimi zor tuttum
07 Mayıs 2019 Salı, 18:19

Acun Ilıcalı ile olan evliliğini bitiren Şeyma Subaşı bu ayrılıktan sadece birkaç ay sonra kitap yazacağını açıklamış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Acun Ilıcalı ile evliliğini bitirmesinin ardından yaptığı her paylaşımla olay olan Şeyma Subaşı, son paylaşımında yeni kitabından ilk kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.

“AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTTUM“

Evliliği süresi içerisinde Bebek'te sağlıklı ürünler satan bir mekan açan Şeyma Subaşı, bir yandan bu mekanda patronluk yaparken bir yandan da kitap yazma işine girdi. Geride bıraktığımız şubat ayında sosyal medya hesabından kitap yazma hazırlığında olduğunun müjdesini veren Subaşı, hesabından yaptığı son paylaşımda farklı bir heyecanını paylaştı. Paylaştığı fotoğrafta kitabının taslağını elinde tuttuğu görülen Subaşı bu kareyi “Çıkacak kitabımın ilk sayfalarını okuyorum da… Melisa'nın yanında ağlamamak için kendimi zor tuttum desem…“ notuyla paylaştı.

Şeyma Şubaşı’ndan Duygusal Paylaşım: Ağlamamak İçin Kendimi Zor Tuttu!