backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Survivor’da gergin anlar! Parkurdaki malzemeleri atmaya kalkıştı

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından Mustafa Kemal, Turabi ve Merve eleme adayı oldu. Yarışmanın yeni fragmanına ise Mustafa Kemal ve Hakan'ın tartışması damga vurdu.

Survivor’da gergin anlar! Parkurdaki malzemeleri atmaya kalkıştı
11 Haziran 2018 Pazartesi, 07:45

Survivor'ınyeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gergin geçen yarışmada Hakan ve Mustafa Kemal'in oyun sonunda yaşadığı tartışma iki takım arasında gerginliğin tırmanmasına neden oldu.

PARKURDAKİ MALZEMELERİ FIRLATMAYA KALKIŞIYOR

Fragman'da Hakan, Mustafa Kemal'e 'Bana bak doğru konuş' diyerek şişe fırlatıyor. Adem ile Anıl, Hakan'ı tutmak için araya girdi. O sırada iyice çıldıran Hakan, parkurda yer alan oyun malzemelerini ele aldı. 'Kendine gel' seslerinin yükseldiği fragmanda Acun Ilıcalı bir açıklama yaptı.

ACUN ILICALI KONSEYDE AÇIKLADI

Konseyde açıklama yapan Acun Ilıcalı, 'Yarınla ilgili bir sürpriz var. Yarın dokunulmazlık oyunu oynayacaksınız. Sonrasında bir dokunulmazlık daha oynayacaksınız. Yani bu hafta iki eleme var' ifadelerini kullandı.