backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Survivor’da küfür skandalı! Sansürlendi ama dudaktan okunuyor

Tartışmanın eksik olmadığı ünlüler adasında Sabriye ile Serhat arasında patlak veren kavgada sansürlenen küfürüne ne olduğu ortaya çıktı. Sabriye, Serhat'a “p.şt“ demiş.

Survivor’da küfür skandalı! Sansürlendi ama dudaktan okunuyor
03 Nisan 2017 Pazartesi, 21:36

Survivor adasında ada konseyinden sonra Serhat ile Adem kavga görüntüleri ile şoke ettiler. Serhat yalancısın diyerek Adem'in üstüne gitti. O anlarda Adem'i tutan Sabriye, Serhat'ın “Sen de git yalakalık yapma“ sözünü duyunca çileden çıktı.

“BEN KİME YALAKALIK YAPIYORMUŞUM?“

Kolayca tahrik olan Sabriye için bu sözler yeterliydi. “Ben kime yalakalık yapıyormuşum“ diyerek Serhat'ın üstüne yürüdü. Burnunun dibine kadar girerek “şiddet eğilimi' gösteren Sabriye Şengül'e Serhat “Sen git ben bayanla tartışmıyorum“ karşılığını verdi.

SERHAT AKIN ÇİLEDEN ÇIKTI

Sabriye ile Serhat'ın kavgasının devamında küfürler havada uçuşmaya başladı. Sansürlenerek verilen kavganın devamında Sabriye öyle bir şey söyledi ki “Ben bayanla kavga etmem“ diyen Serhat Akın çileden çıktı.

SABRİYE, SERHAT'A “P.ŞT“ DEDİ

İzleyicinin merakı da Sabriye'nin Serhat'a o anlarda ne dediği oldu. Kavga görünteleri tekrar tekrar izlendiğinde Sabriye'nin Serhat'a “P.şt“ dediği ortaya çıktı.

Serhat Akın'ı delirten bu küfür sonrası Survivor'da ipler tamamen koptu.