backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Survivor’ın iddialı yarışmacısı adaya veda etti!

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor'ın geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde SMS oylaması sonucu Türk bir yarışmacı adaya veda etti.

Survivor’ın iddialı yarışmacısı adaya veda etti!
08 Mayıs 2019 Çarşamba, 16:55

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde yapılan SMS oylaması sonucunda adaya veda eden isim belli oldu.

“TÜRK YARIŞMACILAR ATEŞLİ“

Son bölümde Türk yarışmacılar elenmek üzere Sabriye'nin ismini belirlemişti, Yunan yarışmacılar ise Okay'ın ismini verdi. SMS oylaması yapıldı. Acun Ilıcalı son bölümde; “Survivor'da iki ayrı ülkeden yarışmacıların çok güzel kaynaştığını görüyorum. Türk ve Yunan yarışmacıların davranışları arasında fark var. Türk yarışmacılar ateşli, Yunanlar ise sakin.“ dedi. Yunanlar ise ilginç açıklamalarda bulundu.

Survivor’ın İddialı Yarışmacısı Adaya Veda Etti!

“GİDECEĞİMİ RÜYAMDA GÖRMÜŞTÜM“

Survivor'da adaya veda eden isim Sabriye oldu. Sabriye, “Gideceğimi rüyamda görmüştüm. Bir başkası olsa çok üzülürdüm ama Okay olduğu için çok üzülmedim. Hayırlısı neyse o oldu. Sadece içimden gelen kişilerle vedalaşacağım.“ dedi.