backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Talat Bulut’un tacizi haberleri Yasak Elma dizisine mal oluyor

FOX TV'deki 'Yasak Elma' dizisinde rol alan Talat Bulut'un set çalışanı Özge Ş.'yi taciz ettiği haberleri dizinin gelecek sezonda olup olmayacağını etkiledi.

Talat Bulut’un tacizi haberleri Yasak Elma dizisine mal oluyor
11 Haziran 2018 Pazartesi, 14:31

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut'un 19 yaşındaki kostüm asistanını taciz ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Konu hakkında hem genç kadın hem de Talat Bulut birbirlerini suçlayan açıklamalarda bulunmuştu.

YASAK ELMA BİTİYOR MU?

Taciz konusunun yargıya taşınmasının ardından dizinin ne olacağı, eğer dizi devam edecekse Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut'a ne olacağı merak edildi. Konuya köşesinde yer veren Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu neler olacağını yazdı. İşte Sina Koloğlu'nun yazısı:

“YARGININ KARARINI BEKLİYORUZ“

“Yasak Elma'da, Talat Bulut krizi yaşandı. Kendisine cinsel taciz suçlaması var. Konu yargıya gidiyor. Çok şey yazıldı. Ben de olayın son durumunu, Fatih Aksoy'a (Med Yapım/Yapımcı) sordum. Aksoy, “Yargı karar verecek, biz de ona göre bir karar alacağız“ dedi. Dizi, sezon finali yapıyor ve tatile çıkıyor.

Talat Bulut, bugün için Fatih Aksoy'a gideceğini söylemişti. Sordum, “Hayır, yok öyle bir şey“ yanıtını verdi. Peki, “Bulut olmadan bir B planı var mı?“ diye sordum. Şu an düşünmediklerini söyledi yapımcı...“