backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Trump, İsrail katliamını alkışlarken eşi bıçak altına yattı

İsrail'in Gazze zulmüne alkış tuttuğu gerekçesiyle tepkilerin hedefi haline gelen ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump, böbrek ameliyatı oldu.

Trump, İsrail katliamını alkışlarken eşi bıçak altına yattı
15 Mayıs 2018 Salı, 02:25

Şu sıralar İsrail'in Gazze zulmüne alkış tutan ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Fırst Lady Melania Trump, Washington'da böbrek ameliyatı oldu.

Yapılan açıklamaya göre; Melania Trump, Washington, DC yakınlarındaki Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi'nde böbrek ameliyatı geçirdiği ve sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

BÖBREĞİNDEN İYİ HUYLU DOKU ALINDI

Melania Trump'ın geçirdiği böbrek ameliyatı ile ilgili iletişim direktörü Stephanie Grisham yaptığı açıklamada, böbreğinden alınan dokunun iyi huylu olduğu ve tıbbi bir operasyon gerektiren bir konu olduğunu açıkladı. Grisham, “Bu sabah Melania Trump, bir böbrek rahatsızlığını tedavi ettirmek için bir embolizasyon prosedürü geçirdi.“

SAĞLIK DURUMU İYİ

Grisham, Trump'ın sağlık durumu için, “Bu prosedür başarılıydı ve herhangi bir endişe edilecek durum yok. Bayan Trump'ın Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi'nde hafta boyunca kalacak“ dedi.

TRUMP ZİYARETE GİDECEK

Başkan Donald Trump, eşi Melania Trump'ın ameliyatı sırasında Beyaz Saray'da olduğu ve ameliyat sonrasında eşini hastanede ziyaret etmesi bekleniyor.