backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Ünlü modacı, Demet’in servet harcadığı tarzını yerden yere vurdu!

Giyim sektöründeki başarılarıyla adını duyuran Tuana Schumacher, Türk kadınlarının giyim tarzları hakkında konuşurken Demet Akalın'ı “Göz yoruyor“ diyerek eleştirdi.

Ünlü modacı, Demet’in servet harcadığı tarzını yerden yere vurdu!
17 Nisan 2019 Çarşamba, 14:39

Giyim sektöründe uzun yıllardır çalışan Tuana Schumacher, kadın giyiminde ünlü markaları Türkiye'ye getirerek modayı yeni baştan yazmaya devam ediyor.

Hobi olarak başladığı moda yolculuğunda uzmanlaşan Tuana Schumacher, sanat camiasının gözde kadınlarının giyimi hakkında da gündeme bomba gibi düşecek yorumlar yaptı.

ALEYNA'YI GİYDİRMEK İSTİYOR

Türk ünlülerden Aleyna Tilki'yi giydirmek isteyen Tuana Schumacher, Tilki'nin standartları zorlayan bir tarzının olduğunu dile getirdi.

Güzel Modacı Tuana Schumacher, Demet Akalın’ın Tarzını Eleştirdi: Göz Yoruyor

Tuana Schumacher

“DEMET AKALIN GÖZ YORUYOR“

Schumacher, pahalı kıyafetleri ve ayakkabılarıyla anılan Demet Akalın'ın tarzı hakkında da olay açıklamalarda bulunarak şöyle dedi: “Demet Akalın'ın tarzı gözümü çok yoruyor. Kıyafetlerine ve ayakkabılarına çok para harcıyor fakat başarısız görünüyor.“

Güzel Modacı Tuana Schumacher, Demet Akalın’ın Tarzını Eleştirdi: Göz Yoruyor

Kaynak: Bültenler