backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Usta oyuncu hakkında üzücü iddia! Doğruysa durum vahim

Fiziği ve güzelliği ile gençlere taş çıkartan 73 yaşındaki oyuncu Nebahat Çehre'yi Alzheimer (unutkanlık) hastası olma korkusu sardı.

Usta oyuncu hakkında üzücü iddia! Doğruysa durum vahim
04 Nisan 2017 Salı, 10:12

73 yaşında olmasına rağmen görüntüsüyle genç kızlara taş çıkartan Nebahat Çehre'de unutkanlık başladı. Usta oyuncuyu Alzheimer korkusu sardı.

GENÇLİK SIRRINI ANLATMIŞTI

Usta oyuncu Nebahat Çehre 15 Mart 1944 doğumlu olmasına rağmen 20'li yaşlardaki pek çok oyuncuya taş çıkartıyor. Güzellik ve genç kalma sırları her zaman merak konusu olan Nebahat Çehre, kısa süre önce hamamda kese yardımıyla cildinin yenilendiğini dile getirmişti. Ayrıca düzenli uyku, bol su ve sağlıklı beslenmeyle de bunu desteklediğini anlatmıştı.

UNUTKANLIĞINDAN DOLAYI KORKU YAŞAMAYA BAŞLADI

İddiaya göre ünlü isim son zamanlarda unutkanlık sorunu yaşıyor. Yakın çevresinin söylediğine göre Nebahat Çehre için bu durum o kadar ciddi boyutlara ulaşmış ki, dostları Çehre'nin bir doktora görünmesi gerektiğini söylemişler.

ALZHEİMER OLDUĞUNA DAİR İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTI

2013 yılında da usta oyuncunun Alzheimer olduğu yönünde iddialar ortaya atılmış fakat asılsız çıkmıştı.