backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Yağmur Ünal’ın mutfak fotoğrafındaki detay, ikilinin aşkını belgeledi

Arda Turan ile Yağmur Ünal'ın birlikte olduğu haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Ünal'ın Arda'nın mutfağında çekilmiş bir fotoğrafı ikilinin aşkını belgeledi.

Yağmur Ünal’ın mutfak fotoğrafındaki detay, ikilinin aşkını belgeledi
13 Mayıs 2017 Cumartesi, 09:53

Milli futbolcu Arda Turan'ın çapkınlıkları bu ara magazin gündeminden düşmüyor. 'Kısmetse Olur' programındaki gelin adayı Cansel Çördük ile yazışmaları çıkan Turan, daha önce Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal ile birlikte dedikoduları çıkmıştı. Ünal'ın fotoğrafındaki detay ikiliyi ele verdi.

YAĞMUR iSPANYA'YA GiTTi

Dedikodular iki gencin 1.5 ay önce Turan İstanbul'dayken tanışmalarıyla ortaya çıktı. İddiaya göre Arda Turan'ın dayısı Nuri Seviş'in tanıştırdığı ikili hemen birbirlerinin telefon numaralarını aldı. Kısa süre içinde arkadaşlıkları aşka dönüşünce Arda, Yağmur Ünal'ı İspanya'ya davet etti.

FOTOĞRAF ELE VERDi

Arda, Barselona'da Ünal'ı evinde ağırladı. Arda'nın yanından ayrılmayan dayısı Nuri Seviş, Ünal ile Arda'nın mutfağında bir fotoğraf çektirdi. Seviş'in sosyal medya hesabında daha önce de Arda'nın mutfağında çekilmiş bir fotoğrafı iki ünlü ismin aşk haberini doğrulamış oldu.
““
iKi FOTOĞRAF DA AYNI MUTFAKTA

Yağmur Ünal, Arda'nın Barselona Esplugas De Llobregat'taki evinin mutfağında milli futbolcunun dayısıyla birlikte fotoğraf çektirdi.

ARDA'NIN DAYISI NURi SEViŞ BARSELONA'DA YAĞMUR'LA BU POZU VERDi

Arda'nın dayısı daha önce de aynı mutfakta Saffet Ulusoy ile bu fotoğrafı paylaşmıştı.

““