backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Yanında çalışan kadını hamile bırakan 70'lik iş adamına DNA testi şoku

Ankara'da yaşayan iş adamı, yanında çalışan Türkmen kadını hamile bıraktı. Çocuğu kabul etmeyen iş adamı DNA testi ile çocuğun kendisinden olduğu ortaya çıkınca nafaka ödemeye başladı.

Yanında çalışan kadını hamile bırakan 70'lik iş adamına DNA testi şoku
Son Güncelleme: 30 Kasım -1 Pazartesi, 00:00
14 Mayıs 2017 Pazar, 11:53
Türkmesintan'dan Ankara'ya çalışmak için gelip iş adamı S.K.H.'nın evinde çalışmaya başlayan Süheyla H., iddiaya göre evlilik vaadiyle kandırıldı, 3 defa hamile kaldı, 2 defa kürtaj oldu. Son hamileliğinde genç kadın çocuğu doğururken S.K.H, çocuğun kendisinden olmadığını ileri sürüp çocuğu kabul etmedi. DNA testi ile çocuğun yüzde 99.9, S.K.H.'ye ait olduğu ortaya çıktı ve genç kadın açtığı babalık davasını kazandı. S.K.H. çocuğun doğum masrafları için Süheyla H.'ye 4 bin 700 lira para ödemeye mahkum edilirken çocuk için aylık 400 lira nafaka ödemeye başladı. Genç kadının avukatı Varol Turbay aracılığıyla S.K.H. hakkında babalığı benimsemediği için manevi tazminat davası açacak.