backspace
HaberinBurada © 2019 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

YSK’nın İstanbul kararı Beren Saat’e bile sessizliğini bozdurdu

YSK'nın İstanbul kararının ardından yaptığı açıklamada ünlü isimlerin sessiz kalmaması gerektiğini söyleyen Ekrem İmamoğlu'na bir destek de uzun süredir siyasi paylaşım yapmayan oyuncu Beren Saat'ten geldi.

YSK’nın İstanbul kararı Beren Saat’e bile sessizliğini bozdurdu
08 Mayıs 2019 Çarşamba, 10:02

İstanbul'da YSK'nın seçimleri yenilemesi kararının ardından sosyal medyada ünlülerin Ekrem İmamoğlu'na destek mesajları başladı. Daha önce politik çıkışlarıyla bilinmeyen ünlü oyuncu ve sanatçılar bile “Her şey güzel olacak“ etiketi ile paylaşımlar yaptı.

“HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK“

Bu isimlere son olarak son günlerde zor günler geçirdiği iddia edilen Beren Saat'ten geldi. Beren Saat, Instagram hesabından “Her şey çok güzel olacak“ yazısının olduğu bir fotoğraf paylaştı. Beren paylaşımına herhangi bir yorum ya da ifade bırakmadı.

SİYASİ PAYLAŞIMLAR YAPMIYORDU

Beren Saat uzun süre Kenan Doğulu ile boşanacakları iddiasıyla magazin basınının gündeminde yer aldı. Uzun süredir siyasi paylaşım yapmayan ve ayrılık dedikodularının ardından her şeyin güzel olacağını belirten bir paylaşım yapan Saat'e bazı takipçileri de destek verdi.

Oyuncu Beren Saat, Ekrem İmamoğlu’na Destek Oldu